3000.00 PLN

Skup samochodów na złom Śląsk / Małopolska / Opolskie

Usługi
Listopad 5, 2018

 Jeśli nie wiesz co zrobić ze swoim starym samochodem i bijesz się z myślami, a jednak jest on dla Ciebie problemem i niepotrzebną opłatą – zmień to!
 
 Wybierz profesjonalną ofertę skupu samochodów na złom z bezpłatnym dojazdem do klienta, dzięki czemu pozbędziesz się problemu szybko i bez problemów!
 
 Oddaj swój stary samochód w ręce specjalistów i nie martw się już o niego.
 
 Dzwoń :
 tel.1)  733 044 044
 tel.2)  730 730 404
 tel.3)  731 732 700


 Stary samochód jest dużym problemem. Zwykle nie można już nim jeździć, a jego parkowanie pod domem kosztuje ubezpieczenie.
 
 Dodatkowo szkoda zostawiać coś, co może przynieść jakieś pieniądze. Dlatego zachęcamy Cię byś wybrał nas i pozwolił, byśmy załatwili za Ciebie wszelkie formalności! Skup samochodów na złom to doskonały wybór, jeśli chcesz zarobić i nie chcesz czekać na problematyczną sprzedaż auta.


 Jeśli chcesz pozbyć się swojego starego samochodu, który nie nadaje się do jazdy, skorzystaj z oferty skupu samochodów na złom i nie przejmuj się formalnościami.
 
 Dzięki temu nie tylko zdobędziesz gotówkę od ręki, ale szybko pozbędziesz się problemu.
 Dojeżdżamy do klientów na terenie Śląska , Małopolski i Opolszczyzny , i zabieramy od nich stare samochody przeznaczone na złom. I Ty wybierz to wygodne i bezproblemowe rozwiązanie.
Słowa kluczowe dla ogłoszenia :
 • Chromowanie elementów motocyklowych - mbcars-chromowanie.pl
  Chromowanie elementów motocyklowych - mbcars-chromowanie.pl
  Styczeń 18, 2019 Usługi Suchy Las (Wielkopolskie)
  Proszę o kontakt

  Czy chcecie Państwo, aby Wasz samochód wyróżniał się wyjątkową estetyką i pomimo kilku przejeżdżonych lat nadal zachwycał młodością i piękne...

 • Wynajem samochodu łódź - master-car.com.pl
  Wynajem samochodu łódź - master-car.com.pl
  Grudzień 31, 2018 Usługi Łódź (Łódzkie)
  Proszę o kontakt

  MARTER to ceniona przez klientów wypożyczalnia samochodów. Łódź to miasto, gdzie ten podmiot ma swoją siedzibę. Oferta skierowana jest do kl...

 • Busy do belgii
  Busy do belgii
  Listopad 30, 2018 Usługi (Małopolskie)
  Proszę o kontakt

  Trans-expres każdego miesiąca realizuje przejazdy z Polski do krajów Unii Europejskiej. Na mapie połączeń znajduje się również...